Neo Atlas

Değişim ve Liderlik Atölyeleri

Değişim ve Liderlik Atölyesi Nedir?

İş Dünyasının hızla değişen koşullarını anlamak ve adapte olabilmek günümüzün en önemli konularındandır. Karmaşık değişim süreçlerinin başarısında insan kaynakları profesyonelleri ve yöneticiler büyük önemli bir rol oynar.

Atölyemiz, değişim süreçlerinde kilit pozisyonda olan bu rolleri desteklemek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Değişim ve liderlik atölyelerimiz, katılımcıların değişimin doğasını anlamalarını, farkındalıklarını artırmalarını ve değişim süreçlerine liderlik etmelerini kolaylaştıracak yetkinliklerini geliştirmeyi amaçlar.

Değişim yönetimi tekniklerini de içeren atölyelerimiz katılımcılara pratik araçlar ve stratejiler sunarak değişim yolculuğunda kendilerini, ekiplerini ve kurumlarını güçlendirmelerine yardımcı olur.

Değişim ve Liderlik Atölyelerimiz 3 workshoptan oluşur:

Değişim ve Ben: Farkındalık Atölyesi: Değişim, öncelikle insanda başlar. Bu atölye değişimler karşısında katılımcıların kendi iç dünyalarını anlamlarına ve farkındalık geliştirmesine odaklanır.

Değişim Yolculuğunda Lider Olmak: Kurumsal Dönüşüm Atölyesi: Kurumsal dönüşüm süreçlerinde liderlik, değişimin başarısını etkileyen en önemli faktördür. Bu atölye İK profesyonellerinin ve yöneticilerin kurumsal dönüşüm süreçlerinde etkili birer değişim ajanı olmalarına yardımcı olur.

Özelleştirilmiş Atölye: Konuya Özel Derinlik: Üçüncü atölye tamamen katılımcıların ihtiyaçlarına ve derinleşmek istedikleri konulara göre tasarlanır. Bu atölye grup koçluğu yöntemleriyle bilgi ve deneyim paylaşımını artırarak katılımcıların öğrenme deneyimini zenginleştirir.

Neden Önemli?

Günümüz sürekli değişen iş dünyasında, değişime uyum sağlamak kritik bir öneme sahiptir. Bu süreç, insandan başlayarak ekip ve kurumsal düzeye uzanır. Bu atölyelerle, katılımcılar şu faydaları elde ederler:

NeoAtlas Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Değişim ve Liderlik Atölyelerimiz aracılığıyla değişim yönetimi ve liderlik konularında size şu şekillerde destek olabiliriz:

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?