Neo Atlas

Hızlı Yön Rehber Programı

Hızlı Yön-Rehber Programı Nedir?

Hızlı Yön-Rehber Programı, özellikle günlük karmaşık sorunlarla başa çıkmakta zorlanan KOBİ’ler için özel olarak tasarlanmış bir programdır. Bu program, işletmelerin stratejik, finansal, organizasyonel ve operasyonel verimlilik boyutlarında hızlı bir değerlendirme yapmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda, işletmenin odaklanmak istediği bir konuda üç mentorluk seansı sunarak hızlı çözümler bulmalarına olanak tanır.

Hızlı Yön-Rehber Programı 2 Modülden Oluşur:

Modül 1: Mevcut Durum Değerlendirmesi

İşletmenin bugünkü konumunu anlamak için özel tasarlanmış bir soru formu kullanılır.

Modül 2: Özelleştirilmiş Mentorluk

Bu modül, firmanın mevcut durum analizi sonrasında seçtiği bir boyuta (stratejik, finansal, organizasyonel ve operasyonel verimlilik) odaklanan 3 seanslık mentorluk hizmetini içerir.

Neden Önemli?

Günümüzde KOBİ’ler ekonomik kalkınma için çok önemli bir yere sahiptir. Ancak ölçekleri gereği hem uzun vadeli plan yaparken hem de kısa dönemli karmaşık süreçlere ve problemlere vakit ayırmakta ve hızlı çözümler üretebilmekte zorlanırlar. Neoatlas Hızlı Yön-Rehber programı ile firmalara zaman kaybetmeden kuş bakışı bir resim sağlarken, karlı ve kalıcı büyüme stratejilerini oluşturmalarına destek olmayı amaçlar. Bu program ile işletmeler:

Neoatlas Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?